Magic Bag Kullananlar, Magic Bag Çanta Kullanıcı Yorumları, Şikayet

Magic Bag Kullananlar

Magic bag kullananlar bu çanta için ne düşünüyor. Bunların cevabı  bu sayfada. Ürünü aldınız memnun kaldınız ya da kalmadınız bunu bizimle magic bag kullanıcı yorumları bölümünden paylaşabilirsiniz.

Magic bag yorumları sayfanın altında yer alan yorum kutucuğu aracılığı ile yapılmakadır. Ürünü aldınız kullandınız deneyimlerinizi ve izlenimlerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Örneğin şu modelin şu rengini aldım şu yönlerini beğendim, şu yönlerini beğenmedim gibi yorumlar yapılırsa bizde sizin görüşlerinize ve önerilerinize önem göstererek ona göre düzenlemelere gitmeye gayret gösteririz. Magic bag çanta kullananlar sayfasında dileyenler merak ettikleri şeyleri de bize sorabilirsiniz.

Magic Bag Nasıl yorum yapabilirim
Sayfa altına ininiz.
Orada yer alan forumdaki bilgileri doldurarak yorum gönder tuşuna basarak magic bag sırt çantası kullananların yorumları arasında yer edinebilirsiniz.
Deneyim ve görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Magic Bag Şikayet

Magic bag şikayet var diyorsanız yine magic bag kullanıcı yorumları olan bu sayfamızdan şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Küfür ve hakaret içeren yorumlar silinecektir. Magic bag çanta şikayetlerinizi bizimle tekrar aşağıda yer alan yorum formu ile paylaşabileceğinizi sizlere hatırlatırız.
Magic bag çanta yorumları ve şikayet sayfamızı ziyaret ettiniz sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder ürün hakkında detaylı bilgi için anasayfamızı ziyaret ederek ürün özellikleri gibi bilgileri görebilirsiniz.

Magic bag sırt çantası kullananlar, magic bag çanta, magicbag kullananlar, kullanıcı yorumları, yorumlar, şikayet, şikayet var gibi konularda sizlere bilgi verdik. Herkese iyi günler dileriz.

 1. İsmail

  14 Ekim 2017

  Ben mavi renkli olanından almak istiyorum elinizde mevcut mu bu renk acaba?

 2. admin

  14 Ekim 2017

  Tüm renkleri elimizde mevcuttur.

 3. Saffet

  15 Ekim 2017

  Desenize tam anlamiyla akilli çanta özelliği gösteriyor. Ben çok beğendim bu çantayı.

 4. Yasemin

  16 Ekim 2017

  Aslında çok amaçlı çanta olarak kullanılabilir. Ki özelliği bunu gösteriyor. Ama en çok şarj özelligi hoşuma gitti.

 5. Tarık

  17 Ekim 2017

  Ben bir videoda izlemiştim. Kadın öyle bir dolduruyor ki nerdeyse kendi girse onu alacak gibiydi. Bu tarz bir şeye ihtiyacı olan için şu ana kadar çıkan akıllı çantalar arsından tercih edilebilir bence.

 6. Faruk

  19 Ekim 2017

  Yani renkler falan güzel anlatıldığı gibiyse gerçekten her zaman kullanılabilir ihtiyaç duyulabilecek bir sırt çantasi olabilir.

 7. Suna

  20 Ekim 2017

  Bir arkadaşım almış bu çantadan çok beğendim çanta modelini. Çok amaçlı çanta dedikleri bu olsa gerek.

 8. Filiz

  22 Ekim 2017

  Geçen okula gidince arkadaşım bundan kullanıyordu. Çantada olan usb girişine sarji koymuş oh ne guzel şarj ediyor.

 9. Tülin

  25 Ekim 2017

  Yani içi geniş bir çanta ve detaylı bir şey. Usb girişi de çok güzel çalışıyor. Kumaşını da sevdim. Daha ne olsun. Dandik bir çanta bile 50 lirayken bu kadar özellikli çantaya 150 lira verilir.

 10. Hamit

  27 Ekim 2017

  Ben is dolayısı ile laptop taşıyorum sürekli 15 inch laptop sığar mı çantaya.

 11. admin

  29 Ekim 2017

  Hamit bey 15.6 inh laptop boyutuna kadar sığmaktadır.Daha yüksek boyut sığmaz.

 12. Öznır

  31 Ekim 2017

  Geçen hafta aldım bende. Ben çok başarılı buldum ürünü. Gönderilen power bank yerine kendime ait olanı taktım. Kafede falan oturunca hiç masaya koymaya gerek yok çantanın usb portuna takıyorum doluyor.

 13. Tülay

  2 Kasım 2017

  İç hacmini beğendim. Keşke 17 inch boyundaki bilgisayarda içine girebilseydi. Bu yüzden ortada kaldım. 15.6 inch kadar aldığı yazılıyor ama şaşırdım şimdi. En azından bunu alıp elipde ayrı bir çanta taşımak istemem.

 14. Hülya

  5 Kasım 2017

  Bir sırt çantası için çok pahalı olduğunu düşünüyorum açıkçası. Evet bu tür çantalar genelde pahalı olur ama öğrenci arkadaşlar almakta zorlanabilirler.

Yorum Yazın
Magic bag çanta, magic bag sırt çantası, magic bag nedir, özellikleri, kapasitesi, fiyatı, renkleri, modelleri, nerede satılır, nereden alınır, orjinal, kullananlar, yorumları hepsi magic bag Türkiye'de.