MagicBagtr, Magic Bag Tr, Magic Bag Türkiye

Magic Bag Türkiye

Magic bag çanta Türkiye resmi bilgi ve satış sitesinde bulunmaktasınız. İnstagram gibi sosyal medyadan tanıdığınız magicbagtr isimli bu ürün normal bir çanta dışında bir sürü özelliği ile dikkat çekmektedir. En çok dikkat çeken özelliği ise özel usb’li dizaynı sayesinde çanta içerisine yerleştirdiğiniz power bank düzeneği sayesinde telefonunuzu istediğiniz zaman çanta üzerinde yer alan usb girişiyle telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Biz ürünü size gönderirken magic bag tr içerisinde 2300 amperlik hediye power bank göndermekteyiz. Dilerseniz daha yüksek amperli bir güç bankası da kullanabilirsiniz.

Magicbagtr çanta güvenlikli yapısı ve yüksek iç hacmiyle laptop, tablet, cep telefonu, defter, kitap gibi bir çok şeyi içerisinde barındırabilen geniş bir çantadır. Magic bag tr çanta 180 derece açılabilir olması ile eşyalarınızı rahatça çanta içerisine dizmenize yardımcı olur. Özel tasarımı ile yağmur geçirmez bir özelliğe sahiptir. Ayrıca valize entegre edilme özelliğine de sahiptir. Magic bag Türkiye dayanıklı malzemeden üretilmiş bir sırt çantasıdır. Ultra dayanıklı bir çantadır.

magic bag türkiye

Magic bag tr sırt çantası seyahatlerinizde, okula gidip gelirken size maksimum fayda sağlayarak bir kaç tane çanta kullanmanıza gerek duydurmaz.  Magicbagtr fiyatı 159 lira olup ayrıca 10 lira kargo ücreti sizden tahsil edilir. Yani bu çantaya toplam 169 lira ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

Rengarenk seçenekleri ile istediğiniz ve sevdiğiniz rengi alabilirsiniz. 5 adet farklı renk seçeneği vardır. Gizli fermuarı sayesinde size hırsızlığa karşı güvenlik sağlar. Özel kutusunda özel tasarımı ile sizlere gönderilir. Magic bag tr resmi satış sitesi olan sitemizden güvenle ürün temini yapabilirsiniz. Hangi rengi tercih ederseniz ona göre siparişiniz gönderilir. Bir sırt çantasından fazlası olan bu ürün yapısıyla ve özelliğiyle en çok tercih edilen üründür. Özel tasarımından dolayı elektronik eşyalarınız için özel alanları yer alır ve bunlar için maksimum güvenlik sağlamaya yardımcı olur.

Bu sayfada sizlere magic bag tr, magic bag Türkiye, magic bag tr sırt çantası gibi bilgiler verilmiştir. Özellikleri ve fiyatları sizlere verilerek bilgilenmek isteyenlere yardımcı olmaya çalıştık. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Yorum Yazın
Magic bag çanta, magic bag sırt çantası, magic bag nedir, özellikleri, kapasitesi, fiyatı, renkleri, modelleri, nerede satılır, nereden alınır, orjinal, kullananlar, yorumları hepsi magic bag Türkiye'de.