Michael Brandon Çanta, Michael Brandon Sırt Çantası

Michael Brandon Çanta

Magic bag, michael brandon imzalı çanta artık Türkiye’de. Özellikleriyle göz dolduran akıllı çanta olan michael brandon sırt çantası şarj edilebilir özelliği ile öğrenciler ve sıkça seyahet eden kişiler tarafından baya reğabet görmektedir. Şarj edilebilir özelliği, geniş hacmi, gizli fermuarları, tabletler ve kartlarınız için özel bölümleri günlük sırt çantası kullanımından fazlasını sizlere sunmaktadır.

Michael Brandon Çanta Fiyatı

Michael brandon çanta fiyatı adet olarak 159 liradır. Almak isteyenler sipariş ver sayfasına girerek sipariş vermeleri yeterli olacaktır.

Siyah, gri, kırmızı, mavi, pembe renklerinden oluşan bu modeli sipariş verirken istediğiniz rengi bize iletmeniz yeterlidir.
Seyahate çıkarken en büyük yardımcınız olan bu ürün içine adapte edilmiş power bank yardımı ile çanta üzerinde yer alan usb yardımı ile telefonunuzu ve usb ile sarj edilebilir aletlerinizi rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

Michael Brandon Çanta Kullananlar, Yorumları
Michael brandon çanta kullananlar ile ilgili yorumları site üzerindeki kullanıcı yorumları sayfasından görebilirsiniz.

Michael brandon çantası kenarlarında yer alan bölmelerde ister suluğunuğu koyabilir ister diğer yana da şemsiyenizi koyabilirsiniz. Bu şekilde her elinizde bir poşet olmadan yolda yürüyebilir ya da gezebilirsiniz.

Kaliteli kumaştan üretilen michael brandon sırt çantası su geçirmez bir özelliğe sahiptir. 180 derece açılabildiği için kullanımı son derece rahat ve pratiktir. Çanta içerisinde yer alan bölmelere eşyalarınızı dizerek kapatmanız yeterli olacaktır. Gizli fermuarı sayesinde siz yürürken çantanızı açmak isteyen kişilere karşı bu çantayla daha güvende olabilirsiniz. Ayrıca üzerinde yer alan 4 ayrı floransla özelllikle akşam bisiklet sürüşlerinde fark edilmenize yardımcı olabilir.

Bu yazımızda sizlere michael brandon sırt çantası, michael brandon çanta nedir, özellikleri, fiyatı, diğer çantalardan farkı, nasıl şarj edilir telefonunuz bu çantayla ile ilgili kısaca bilgi vermeye çalıştık.

 

 

Yorum Yazın
Magic bag çanta, magic bag sırt çantası, magic bag nedir, özellikleri, kapasitesi, fiyatı, renkleri, modelleri, nerede satılır, nereden alınır, orjinal, kullananlar, yorumları hepsi magic bag Türkiye'de.